100% portatīvs kases aparāts – CHD SeVEN


Kases aparāts CHD SeVENKases aparātu ražotājs, kompānija “Computer Hardware Design” ziņo, ka jau šā mēneša beigās mūsu platuma grādus sasniegs un brīvā tirdzniecībā nonāks viens no kompānijas pašiem jaunākajiem lolojumiem – 100 procentu portatīvs kases aparāts CHD SeVEN.

Pašas labākās ziņas ir šī aparāta fiziskie parametri. Tā svars ir 480 grami! Tas ir 80 mm plats, 210 mm garš un 60 mm augsts! Salīdzinājumam, bija pagājušajā gadu tūkstotī tāds mobilais telefons kā Nokia 1011… tā izmēri bija ļoti līdzīgi – 195 garš, 60mm plats, 45mm augsts. Turklāt, tas bija par 15 gramiem smagāks.

Taču arī funkcionāli šis kases aparāts ir pilnīgi pietiekami attīstīts, lai varētu noderēt daudz un dažādām vietām. Tajā iespējams ievadīt līdz pat 5000 PLU (preču kodu), tam ir 8 nodaļas, iespējami 3 dažādi norēķinu veidi, 5 valūtas, 5 nodokļu likmes, kases čekā paredzēts ievadīt pircēja rekvizītus, kases aparātam ir kasieru režīms, čeka galvā iespējams nodrukāt grafisku logo. Kases aparāts ir savienojams ar datoru.

CHD SeVEN aprīkots ar grafisku 128×64 punktu LED operatora displeju un 1×10 ciparu simbolu LED pircēja displeju, tam ir 35 taustiņu klaviatūra, tam ir arī elektroniskā kontrollenta.

Kases aparāts CHD SeVEN Kases aparāts CHD SeVEN 2

Uzņēmējus, kuri nodarbojas ar tirdzniecību lauka apstākļos un ziemā, varētu interesēt fakts, ka ražotājs norādījis – aparāts darbosies arī -10 grādu pēc Celsija apstākļos.

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.