Pieņamam pārdošanai lietotus kases aparātus

Ņemot vērā pietiekami ievērojamo pircēju interesi par lietotu kases aparātu iegādi, “EKA Serviss Liepāja” uzsāk piedāvāt jaunu pakalpojumu – pieņemt lietotus kases aparātus pārdošanai. Lietotu kases aparātu īpašniekiem ir iespēja uzticēt pārdošanas veikšanu kases aparātu servisdienestam, kas pirms aparātu piedāvāšanas potenciālajiem pircējiem, tos novērtēs un pārbaudīs.

Lietotus kases aparātus pārdošanai pieņemam Liepājā un Rīgā. Pieņemot pārdošanai lietotus kases aparātus, kvalificēts “EKA Serviss Liepāja” meistars veiks kases aparāta novērtēšanu, kā arī iepazīsies ar aparāta remontu vēsturi un novērtējuma rezultātus fiksēs novērtēšanas anketā. Kopā ar pārdevēju tiks panākta vienošanās par pārdošanas cenu un saskaņotas dažādas ar pārdošanu saistītas nianses. Turpinājumā “EKA Serviss Liepāja” veiks attiecīgas aktivitātes, lai atrastu kases aparāta pircēju.

“Uzreiz gribu uzsvērt, ka mūsu uzņēmums nepieņems pārdošanai kases aparātus, kas morāli un tehniski ir pārāk nolietoti,” komentē “EKA Serviss Liepāja” direktore Inese Džiguna. “Pieņemot pārdošanai katru un visus lietotos aparātus, mēs, protams, nopelnītu kādu latu vairāk, taču “EKA Serviss Liepāja” interesēs nav un nekad nebūs piedāvāt cilvēkiem aparātus, kuru cena, iespējams, ir ļoti zema, taču, kuru normāla izmantošana ir ļoti apšaubāma. Mēs nepiedāvāsim pircējam kases aparātu, kas  šodien maksā 5 vai 10 latus, bet ir skaidri  redzams, ka tuvākā pusgada laikā kases aparāta remontā vajadzēs ieguldīt daudzus desmitus latu, ja vispār nepienāks brīdis, kad konkrētais kases aparāts vairs nebūs salabojams. ”

Jebkurā gadījumā, izvēloties iegādāties lietotu kases aparātu, pircējam galvenokārt ir jārēķinās ar vienu būtisku atšķirību – garantija. Proti, var nopirkt tiešām labu lietotu mantu, par tiešām labu cenu, taču tas nenozīmēs, ka kādā laika periodā iespējamās remonta izmaksas segs kāds cits. Atšķirībā no jauna kases aparāta iegādes, pērkot lietotu kases aparātu, pircējs uzņemas zināmu risku, ka vajadzēs ieguldīt papildus naudu, ja aparātam būs nepieciešams remonts. Šī iemesla dēļ ir vērts kārtīgi izsvērt, vai tomēr nepiemaksāt zināmu summu, toties būt drošībā par iespējamām izmaksām nākotnē.

Ja jums ir interese uzticēt sava kases aparāta pārdošanu “EKA Serviss Liepāja”,
lūdzam sazināties ar mums jums ērtā veidā:

Tel.: 634 22132
GSM: 29430031
E-pasts: eka@ekaserviss.lv

Pakalpojuma cena: 10 LVL + 10% komisijas maksa no pārdošanas cenas (jāmaksā, kad aparāts ir pārdots)

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.