Labdien!

Ņemot vērā apstākļus, kas radušies saistībā ar koronavīrusa pandēmisko izplatību un Latvijā izsludināto ārkārtas situāciju, rūpējoties par savu klientu, sadarbības partneru un darbinieku drošību, “EKA Serviss Liepāja” uz laiku veic sekojošas izmaiņas savā darbībā:

● Saistībā ar kases aparātu apkalpošanu ikvienā situācijā aicinām prioritāri izvērtēt iespēju risināt jautājumu attālināti, izmantojot tālruni vai e-pastu – 29430031 vai eka@ekaserviss.lv.

● Saprotams, ne visās situācijās attālināta apkalpošana ir iespējama, tāpēc turpināsim klientu pieņemšanu servisa telpās, taču lūgums vizīti iepriekš pieteikt, zvanot pa tālruni 29430031.

● Lai veicinātu sociālo distancēšanos un samazinātu iespējamo kontaktu skaitu un laiku, līdz ārkārtas situācijas atcelšanai, esam izmainījuši “EKA Serviss Liepāja” biroja darba laiku. Birojs būs atvērts darba dienās no 14 līdz 17. Pārējā laikā turpināsim būt pieejami attālināti, izmantojot tālruni un/vai e-pastu.

Uzstājīgi aicinām atturēties no vizītes “EKA Serviss Liepāja” birojā, ja pēdējo 14 dienu laikā esat bijis/-usi ārvalstu ceļojumā vai ja Jums ir elpošanas ceļu infekcijas pazīmes (iesnas, klepus, rīkles iekaisums, paaugstināta ķermeņa temperatūra, elpošanas traucējumi).

● Saistībā ar kases aparātu obligāto apkalpošanas līgumu pagarināšanu, līdz brīdim, kamēr situācija atgriezīsies ikdienas apstākļos, nodrošināsim līgumu pagarināšanu attālināti, izmantojot elektronisko parakstu un e-pastu un/vai nosūtot līgumus parastā pasta vēstulē.

Vēlamies uzsvērt, ka “EKA Serviss Liepāja” turpina un turpinās strādāt, nodrošinot nepieciešamos pakalpojumus. Izmaiņu vienīgais mērķis ir paaugstināt savu klientu, sadarbības partneru un darbinieku drošību esošajos apstākļos.

Aicinām ikvienu ievērot kompetento iestāžu norādījumus, iespēju robežās šobrīd izvairīties no liekiem sociāliem kontaktiem klātienē, bieži mazgāt rokas un rūpīgi sekot līdzi savam veselības stāvoklim.

Ticam, ka visiem kopā mums izdosies uzveikt draņķi COVID-19 un atgriezties ierastajā dzīves un darba ritmā.

Ar cieņu,
Inese Džiguna
SIA “EKA serviss Liepāja”
valdes locekle