Kā kases aparāts darbojas aukstumā?

ledus kases aparātsVairāki klienti, kuri nodarbojas ar tirdzniecību ārpus telpām, mums vaicājuši, kā kases aparāti darbojas ziemā, kad termometra stabiņš noslīd zem 0 grādiem. Veicām testu. Konkrētajā gadījumā izvēlētais “brīvprātīgais” bija kompānijas “Computer Hardware Design” ražotais kases aparāts CHD 3030.

Kases aparāts ~diennakti tika novietots ārā, temperatūrā no -8 līdz -14 grādiem pēc Celsija. Eksperimenta brīdī gaisa temperatūra bija -9 grādi pēc Celsija.

Dažos vārdos secinājums vienkāršs – kases aparāts CHD 3030 pie šādas zemas temperatūras turpina funkcionēt, bet ar nelielu aizturi. Proti, kasiera displejs (LCD) ar nobīdi reaģē uz taustiņu nospiedienu, kas rada zināmas neērtības. Savukārt, kases aparāta drukas iekārta strādā tikpat ātri kā istabas temperatūrā. Vienīgā knapi pamanāmā, tomēr izmaiņa, ka izdrukas kontrasts uz termolentas ir mazliet blāvāks. Lūk, video, kā tas izskatās.

Un vēl, jau iepriekš paldies, ja padalīsies savā pieredzē par kases aparāta lietošanu apstākļos, kad temperatūra ir mīnusos. Lūdzu, sūti e-pasta vēstuli – eka@ekaserviss.lv.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.