Izmaiņas kases aparātu apkalpošanā

Š.g. 14. aprīlī stājās spēkā grozījumi Ministru kabineta noteikumos Nr. 282, kas Latvijas Republikā reglamentē kases aparātu un kases sistēmu jomu, nosaka kam, kuros gadījumos un kā jāizmanto kases aparāti un/vai kases sistēmas. Galvenā šo grozījumu būtība ir sekojoša: lai veicinātu konkurenci starp kases aparātus apkalpojošajiem servisa dienestiem, turpmāk valsts neuzturēs prasību – obligāti slēgt rakstiskus apkalpošanas līgumus ar kādu no kases aparātus apkalpojošajiem dienestiem un veikt ikgadējo kases aparātu pārbaudi.

Turpmāk kases aparātu un sistēmu lietotāji varēs brīvi izvēlēties, vai noformēt attiecības ar kādu no apkalpojošajiem dienestiem rakstiski vai to nedarīt.

Tiesa, vēlamies vērst Jūsu uzmanību, ka joprojām kases aparātu apkalpošanu, programmēšanu u.tml. drīkst veikt tikai noteiktā kārtībā reģistrēti kases aparātu apkalpojošie dienesti.

Ņemot vērā grozījumus minētajos noteikumos, vēlamies Jūs informēt, ka EKA Serviss Liepāja turpmāk piedāvās sniegt savus pakalpojumus kases aparātu apkalpošanā trīs dažādās kategorijās – iegādājoties DARBDIENU vai BRĪVDIENU klienta karti, kā arī bez klienta kartes.

Atšķirība starp šīm trīs kategorijām (klienta kartēm) ir gan pakalpojumu cenās, gan saturā – lūdzu, sk. šīs vēstules pielikumā.

Pakalpojumu cenas gan DARBDIENU klienta kartes, gan BRĪVDIENU klienta kartes lietotājiem būs vienādas, vienīgā atšķirība, ka DARBDIENU klienta kartes lietotāji EKA Serviss Liepāja pakalpojumus var saņemt darba dienās un darba laikā, savukārt BRĪVDIENU klienta kartes lietotāji – gan darbdienās, gan brīvdienās, turklāt arī ārpus darba laika. Vairāk informācijas par klientu kartēm atrodama šeit.

Arī tiem kases aparātu lietotājiem, kuri izvēlēsies neiegādāties klienta karti, nenoformēt apkalpošanu rakstiski, piedāvājam sniegt pakalpojumus, taču par cenām, kas vidēji ir par 30% augstākas. Šādā gadījumā arī konsultācijas – tehnisko atbalstu, pa tālruni vai birojā, kā arī kases aparāta plombēšanu, piedāvāsim tikai par maksu.

Esam pietiekami ilgi lauzījuši galvu, lai iespējami skaidri un saprotami noformulētu EKA Serviss Liepāja piedāvājumu jaunajos apstākļos, taču, ja vien rodas kādi jautājumi vai nepieciešams ko precizēt, priecāsimies, ja sazināsieties ar mums – pa tālruņiem 63422132 vai 29430031, kā arī elektroniski – eka@ekaserviss.lv.

Par aktualitātēm kases aparātu jomā arī:
Draugiem.lv: www.draugiem.lv/ekaserviss
Twitter: www.twitter.com/EKAserviss
Facebook: www.facebook.com/kasesaparati

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.